Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/jarotynk/tmp//sess_c2dd0a65055e4b93d2445b1ef7336333, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /domains/eurodeko.cmhost.pl/public_html/index.php on line 7
PRODUKTY SPECJALISTYCZNE - Euro Deko

Galeria

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

 • Zobacz wszystkie | Strony: PRODUKTY SPECJALISTYCZNE
 • SILOMAL

  PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

  Profesjonalny impregnat, bezbarwny do ochrony murów

   

  To wyjątkowo skuteczny impregnat do zabezpieczenia różnych rodzajów podłoży np: elewację, kostki brukowe, piaskowiec, cegły klinkierowe, które są narażone na szkodliwe działanie kwasów występujących w atmosferze oraz na atak szkodników pochodzenia biologicznego takich jak bakterie, grzyby, wodorosty, algi, mchy, etc. 
  Znakomicie zabezpiecza powierzchnienie narażone na działanie wody w pomieszczeniach takich jak łazienka, jak również może stanowić warstwę  ochronną w tynkach dekoracyjnych np: trawertyn, efekt rdzy itp.

   

  enlightened Ulotka informacyjna

   

 • EPOX CERAMIZZATO

  PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

  Farba epoksydowa RAL 9010

   

  Farba epoksydowa dwuskładnikowa (połysk). Zapewnia ochronę przed korozją i wykończenie odporne na oleje oraz mycie słabymi rozpuszczalnikami.

   


  Właściwości:

  ► odporna na zmywanie 
  ► odporna na ścieranie 
  ► odporna na alkalia i rozpuszczalniki 
  ► powstrzymuje mikropęknięcia

 • EPOXON & EPOXON KWARC

  PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

  Farba epoksydowa do betonu

   

  Farba epoksydowa, dwuskładnikowa, wodorozcieńczalna (część żywiczna „A”+ utwardzacz-katalizator polimerowy "B"), przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni betonowych i metalowych wewnątrz budynków. W zależności od zabezpieczenia powierzchni polecamy:  
   

   

  Epoxon - stosowany głównie do malowania ścian, dając gładką i łatwą do utrzymania w czystości, odporną na mycie detergentami i środkami dezynfekującymi powierzchnię.


  Epoxon Kwarc - który jest wzmocniony dodatkiem specjalnie wyselekcjonowanego kwarcu ma dodatkowo właściwości  antypoślizgowe i większą odporność na ścieranie, szczególnie świetnie się sprawdza na posadzkach, schodach, a także w ciągach komunikacyjnych. 


  Zarówno EPOXON i EPOXON KWARC, mogą być stosowane na:  posadzki betonowe w warsztatach, magazynach, wszystkich obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej (dworce, biura, lokale gastronomiczne), schody i ciągi komunikacyjne, lamperie, itp. Przed zastosowaniem farby należy przygotować odpowiednio podłoże, a następnie nanieść grunt Epoxon Fondo. 


  Właściwości:
  ► odporna na ścieranie, zwłaszcza Epoxon Kwarc
  ► odporna na rozcieńczone kwasy i alkalia, oleje, rozpuszczalniki
  ► dporna na mycie detergentami i środkami dezynfekującymi
  ► odporna na mysie nawet pod ciśnieniem ciepłą wodą
  ► odporna na niektóre czynniki chemiczne
  ► antypoślizgowa - Epoxon Kwarc
  ► łatwość wykonania

   

 • Elastoren

  PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

  Elastyczna farba zabezpieczająca przed promieniami UV i przeciekami

   

  Farba elastyczna w dyspersji wodnej, przeznaczona min. do uszczelniania i zabezpieczania różnych struktur: dachów, stropów, elewacji itp. Po wyschnięciu tworzy pokrycie nieprzepuszczające wody. Jest materiałem płynnym, pozwalającym uzyskać profesjonalną powłokę ochronno-impregnującą, dzięki czemu eliminuje problem łączeń, powstających np. przy użyciu foli prefabrykowanych. 

 • Zobacz wszystkie | Strony: PRODUKTY SPECJALISTYCZNE